Ginekologs

Ginekologs ir ārsts, kurš uzrauga sievietes reproduktīvās sistēmas stāvokli, veic sieviešu profilaktiskās apskates, ārstē iespējamās slimības un novērš komplikācijas. Tāpat ginekologs konstatē grūtniecību, veic ārstēšanu premenopauzes un menopauzes laikā, valsts apmaksāto vēža skrīningu, kā arī seksuāli transmisīvo slimību ārstēšanu.

Ginekologa apmeklējums divas reizes gadā ir labākais profilakses pasākums, kura mērķis ir novērst jebkāda rakstura slimību attīstību. 

Steidzami jāpiesakās pie ginekologa, ja parādās šādi simptomi:
  • sāpes vēdera lejasdaļā (velkošas vai asas);
  • netipisku izdalījumu parādīšanās no maksts;
  • menstruālā cikla traucējumi;
  • izsitumi dzimumorgānu rajonā;
  • nieze, dedzināšana urinēšanas laikā.

Mūsu klīnika ir orientēta uz palīdzības sniegšanu sieviešu ginekoloģisko problēmu risināšanā un tajā strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri ir gatavi palīdzēt katrai pacientei, kas pie mums ir vērsusies.

Katra sieviete ir īpaša! Medicīnas centrā KATARSE strādā profesionālas un augstas kompetences ginekologu komanda, kas diagnosticē un ārstē sieviešu reproduktīvās sistēmas saslimšanas, individuāli izvērtē un nodrošina profilaktiskās apskates un sadarbībā ar E.Gulbja laboratoriju, veic visas nepieciešamās analīzes. 

USG skrinīngam izmantots Mindray Consona N8, kas ir vismodernākais eksperta līmeņa ultrasonogrāfijas aparāts. Tas ir aprīkots ar jaunākajām attēlveidošanas 2D/3D/4D tehnoloģijām un ir viens no vismodernākajiem Latvijā. Mindray Consona N8 aprīkots ar eksperta līmeņa ginekoloģiskajām zondēm, atbilstošo programmnodrošinājumu, kas kopā ar rūpīgu pieeju sniedz vislabāko diagnostikas rezultātu.